Студенттердің тең мүмкіндіктері, қатысуы және жетістіктері

Университеттің қызметі түркі әлемі мен Қазақстан Республикасында қоғамның дамуына ықпал етуге негізделген азаматтық жауапкершілік пен құндылық принциптеріне негізделген. Біздің 2018–2023 жылдарға арналған стратегиялық жоспарымызда біз білім берудің жоғары деңгейлерін және білімге қол жетімділікті негізгі индикаторлар ретінде анықтап алдық.

Түркістан, Шымкент, Кентау және Алматы қалаларында кампустары бар университет аймақтағы білімнің қол жетімділігін қамтамасыз етеді, сонымен қатар күрделі жағдайға тап болғандарға қолайсыздықты жеңуге және жоғары білім алуға қолдау көрсету үшін қабылдаулардың кең спектрін, қосымша мүмкіндіктер мен қаржылық пакеттерді ұсынады.

Университеттің сапалы білімге қол жетімділігі мен студенттердің оқу, ғылыми және қоғамдық қызметке қатысуын кеңейтуді басқару академиялық саясат Департаментінің, ғылымды коммерциализациялау Департаментінің, рухани жаңғыру және тәрбие Департаментінің, студенттерге қызмет көрсету Орталығы және әділ қол жетімділік, қатысу және студенттер жетістігі Комиссиясының құзыретіне кіреді. Бұл органдар бірлесіп, ортақ жоспарлауды, әділ қадамдарды, мониторингті, бағалауды және білімге қол жетімділіктің кеңеюін қамтамасыз етеді, сонымен қатар студенттерге, оқытушылар құрамына және қызметкерлерге университет өміріне қатысуды арттырады.

Сұрақтарыңыз бар ма?

Рахмет! Сіздің өтінішіңіз қабылданды.
О! Пішінді жіберу кезінде бірдеңе дұрыс болмады.